O mnie

świat kobiety wielozadaniowej :)

Dzień dobry. 

Jestem podobna do Ciebie i trochę różna. 

Jestem przede wszystkim Kobietą. Zarządzam życiem domowym, sprzątam, gotuję, piorę, prasuję i układam. Bez perfekcji. Żyję tak jak maluję: z rozmachem, kolorem, emocjonalnie.
Za mną wiele lat pracy jako plastyk, terapeuta w warsztatach terapii zajęciowej z osobami z upośledzeniem umysłowym. To tam nauczyłam się, że liczy się nie tylko finał-co jest zrobione, lecz Ważne jest Gdzie i Jak się coś Robi, z jakimi ludźmi, emocjami. Historia zatoczyła koło i teraz mieszka z nami osoba z niepełnosprawnością intelektualną. Co dnia uczę się cierpliwej miłości.
Wspierając Męża jestem też pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Być może taka tematyka będzie się pojawiać w tym blogu, jednak moją uwagę skupia ostatnio zdrowy styl życia.
Łatwo nauczyłam się doceniać zdrowie przy czwórce dzieci. Kocham je i chcę by dobrze, radośnie się rozwijały. Choroby nie mogą dezorganizować mojej rodziny. A był czas, kiedy zwykłe infekcje w sezonie jesienno-zimowym bardzo mnie męczyły, choćby przez swoją ilość: 6 osób po kilka razy… To jedna z przyczyn dla których podjęłam decyzję o zmianie podejścia: z ratowania sytuacji – na Zapobieganie.

I tu pojawia się moja firma i ten jej kawałek w którym jestem partnerem amerykańskiego potentata w produkcji Aloe Vera Barbadensis Miller, czyli Forever Living Products. W tym sezonie nikt z nas nie chorował!

Kiedy spotykam się z ludźmi czy to w szkole u dzieci, czy w pracy u męża, jestem wyczulona na potrzeby, jakie mogłyby zaspokoić produkty Forever, które znam i używam, więc je Polecam. To jest w zasadzie kwintesencja mojego biznesu. W stylu jaki lubię- bez zmuszania, z empatią, rzetelną informacją, przyjemnie. Ta praca daje mi Wolność: ja decyduję o godzinach pracy i stylu działania.

Jak widzisz mam czas dla rodziny, dla siebie, na pracę, spotkania i telefony. Awansuję i rozwijam się w swoim tempie.
Chodź, zobacz jak przyjemnie jest łączyć pracę z dbaniem o siebie i bliskich.
 Zaufaj mi i skontaktuj się ze mną .